Scandi Poster to marka otwarta na współpracę z ludźmi kochających nowoczesne wzornictwo i piękne wnętrza. Z przyjemnością nawiązujemy współprace z architektami wnętrz udostępniając im nasze projekty do wizualizacji oraz oferując atrakcyjne rabaty. Jesteś architektem wnętrz i chciałbyś wykorzystać nasze plakaty w swoich wizualizacjach? Załóż konto Klienta w naszym sklepie, napisz do nas maila ze swojego firmowego adresu na wspolpraca@scandiposter.pl a my przydzielimy Ci stały rabat i udostępnimy nasze projekty.

Nasze plakaty miały również przyjemność gościć w magazynach branżowych tj. "Cztery kąty" oraz być częścią reportażu prezentowanego w telewizji śniadaniowej "Dzień dobry TVN". Jesteśmy wciąż głodni przygód w mediach masowego przekazu, dlatego gorąco zachęcamy czasopisma, magazyny oraz programy telewizyjne do współpracy z naszą marką.

Nie obca nam również współpraca z blogerami i influencerami!
Jeżeli tak jak my jesteś zakochana (bądź też zakochany ;)) w minimalizmie, prostych i jasnych wnętrzach śmiało pisz do nas! Prowadzisz bloga lub kanał na Instagramie, a przy okazji remontujesz dom, mieszkanie i szukasz nowych dekoracji na ścianę - chętnie ozdobimy Twoje wnętrze!
Tylko pamiętaj - nasze plakaty to nie są produkty do testowania. Plakatów nie można smakować, tarmosić, zjadać ani składać w origami! Za takie propozycje współpracy serdecznie dziękujemy :)

Zostawiamy adres e-mail do kontaktu z nami wspolpraca@scandiposter.pl