Kim jest Scandi Poster?

Dlaczego warto zaufać tej marce w wyborze plakatów do mieszkania?

Scandi Poster powstało z miłości i pasji do minimalistycznego skandynawskiego stylu. Wbrew pozorom to nie jest wielka firma, a niewielka polska manufaktura plakatów. Uwielbiam nowoczesny design oraz prostotę i właśnie takim podejściem do designu chciałam się dzielić z resztą świata.

W swoim sklepie online oferuję najwyższej jakości oryginalne plakaty na ściany w stylu skandynawskim i minimalistycznym. Oprawione plakaty w ramy bądź antyramy idealnie nadadzą wnętrzu niepowtarzalnych charakter i nowoczesny styl.

Plakat typograficzny z napisem i motywacyjnym przesłaniem to perfekcyjny dodatek każdego mieszkania urządzonego w stylu nowoczesnym. Plakat to również doskonały prezent w połączeniu z ramą dla bliskiej nam osoby.

Spośród bogatej gamy wzorów oferuję również plakaty dla dzieci w wyrazistych bądź pastelowych kolorach. Kolorowe plakaty doskonale dekorują dziecięce i młodzieżowe pokoje.

Plakaty drukuję na wysokiej jakości matowym papierze satynowym o gramaturze 160-180 g.

Scandi Poster to miejsce otwarte na realizację indywidualnych zamówień plakatów. Zarówno w kwestii formatu jak i wzoru plakatów. Wzory plakatów na ścianę tworzę na bieżąco. Jeżeli masz własny pomysł i wizję na swój niepowtarzalny plakat napisz! Plakat z napisem, plakat motywacyjny czy plakat dla dzieci - stworzę każdy!

Czekam na Ciebie pod adresem info@scandiposter.pl

Ania ze Scandi Poster