Plakaty

Plakaty na ścianę Scandi Poster to gwarancja najwyższej jakości druku oraz niepowtarzalnej dekoracji ścian. W naszej ofercie znajdziesz plakaty z napisami motywacyjnymi, plakaty utrzymane w stylu minimalistycznym i skandynawskim oraz kolorowe plakaty dla dzieci.

Jest 325 produktów.

Podkategorie

  • Skandynawskie

    Plakaty utrzymane w stylu skandynawskim i minimalistycznym ze wzorami o różnych symbolach znajdziesz w kategorii Skandynawskie. Jeżeli szukasz plakatu z delikatnym i charakterystycznym dla skandynawskiego stylu wzorem to znajdziesz go tutaj. Wśród plakatów znajdziesz między innymi serce, trójkąt, diament, linie metra, zwierzęta i wiele, wiele innych.

  • Napisy

    W kategorii plakatów Napisy znajdziesz bogaty wybór plakatów na ścianę z różnymi napisami i typografią tj. napisy motywacyjne, definicje słów, sentencje, powiedzenia lub cytaty. Ten rodzaj plakatów doskonale prezentuje się w salonie, kuchni oraz sypialni.

  • Dla dzieci

    Dziecięce pokoje lubią kolory. W kategorii plakatów dla dzieci prezentujemy wzory okraszone żywymi bądź pastelowymi kolorami. Gdy dziecko dopiero przyszło na świat sięgnij po plakaty w pastelowych kolorach, natomiast gdy podrośnie wybierz plakat w kolorach mocnych i wyrazistych.

na stronę
Pokazuje 1 - 51 z 325 elementów
Pokazuje 1 - 51 z 325 elementów