Plakaty

Plakaty na ścianę Scandi Poster to gwarancja najwyższej jakości druku oraz niepowtarzalnej dekoracji ścian. W naszej ofercie znajdziesz plakaty z napisami motywacyjnymi, plakaty utrzymane w stylu minimalistycznym i skandynawskim oraz kolorowe plakaty dla dzieci.

Jest 348 produktów.

Podkategorie

 • Skandynawskie

  Plakaty utrzymane w stylu skandynawskim i minimalistycznym ze wzorami o różnych symbolach znajdziesz w kategorii Skandynawskie. Jeżeli szukasz plakatu z delikatnym i charakterystycznym dla skandynawskiego stylu wzorem to znajdziesz go tutaj. Wśród plakatów znajdziesz między innymi serce, trójkąt, diament, linie metra, zwierzęta i wiele, wiele innych.

 • Napisy

  W kategorii plakatów Napisy znajdziesz bogaty wybór plakatów na ścianę z różnymi napisami i typografią tj. napisy motywacyjne, definicje słów, sentencje, powiedzenia lub cytaty. Ten rodzaj plakatów doskonale prezentuje się w salonie, kuchni oraz sypialni.

 • Dla dzieci

  Dziecięce pokoje lubią kolory. W kategorii plakatów dla dzieci prezentujemy wzory okraszone żywymi bądź pastelowymi kolorami. Gdy dziecko dopiero przyszło na świat sięgnij po plakaty w pastelowych kolorach, natomiast gdy podrośnie wybierz plakat w kolorach mocnych i wyrazistych.

 • Glamour

  Kategoria naszych plakatów dekoracyjnych glamour zbiera wszystkie plakaty, które mogą się kojarzyć z takimi hasłami jak fashion, styl i splendor. Styl glamour charakteryzuje się jasnymi wnętrzami, urządzonymi z gustem i niezwykłą elegancją. W tej kategorii plakatów i dekoracyjnych grafik na ścianę znajdziesz przede wszystkim plakaty z motywem kwiatów i perfum oraz plakaty nawiązujące do świata ekskluzywnej mody i fashion.

  Image already added
na stronę
Pokazuje 1 - 51 z 348 elementów
Pokazuje 1 - 51 z 348 elementów