Bon prezentowy

Bon prezentowy

50,00 zł

Karta podarunkowa to pomysł na prezent dla każdego!

Cena dotyczy plakatu bez ramy.

Wartość bonu
Format
Ilość

wymiar.png

Zamów plakat w indywidualnym rozmiarze!

Czas realizacji to tylko 1-2 dni robocze!

Podana cena dotyczy plakatu bez ramy, ale nic straconego!
Zapoznaj się z warunkami sprzedaży i kup ramę tutaj!

Przeczytaj na naszym blogu Gdzie kupić ramy do plakatów?

Bon podarunkowy to zawsze bezpieczny i pewny prezent dla każdego. Teraz taki bon możesz zakupić u nas od ręki, wybierając przy tym jego wersję elektroniczną wysyłaną na maila lub drukowaną zapakowaną w kopertę.

Bony i karty podarunkowe to zawsze dobry pomysł na prezent

Nasze bony podarunkowe uprawniają do zakupu wszystkich plakatów oraz ram z naszego asortymentu. Każdy bon ma określoną wartość, kod bonu, który należy wprowadzić w odpowiednim polu w koszyku podczas zakupów.

Z bonu pobierana jest tylko rzeczywistą wartość dokonanego zamówienia. Jeżeli suma zamówienia jest niższa niż wartość karty podarunkowej, pozostałe na karcie środki możesz wykorzystać przy okazji kolejnych zakupów . W odwrotnym przypadku, tzn. gdy wartość zamówienia przewyższa wartość bonu, należy uzupełnić różnicę wybierając jedną z dostępnych form płatności.

Należy pamiętać o tym, że każdy bon również ograniczony jest datą ważności i jest to 1 rok od daty jego zakupu. Bon podarunkowy po dacie ważności ulega dezaktywacji, a jego wartość nie jest zwracana. Bon nie podlega zwrotom ani wymianie na gotówkę oraz jego ważność nie podlega przedłużeniu.

Specyficzne kody

Brak dostępnych dostawców

8 innych plakatów w tej samej kategorii:

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć