Pomysły na prezent dla nowo narodzonego dziecka

Pomysły na prezent dla nowo narodzonego dziecka

Informacje o nowo narodzonym dziecku to jedne z najpiękniejszych i najbardziej wzruszających chwil jakie doświadczamy w swoim życiu. Często jako świeżo upieczone ciocie i wujkowie chcemy podarować maleństwu oraz jego rodzicom coś czego nie dają inni.

Gdy pojawia się na świecie maluszek najczęściej szykowany jest dla niego osobny kącik, a często nawet cały pokój. Możemy zatem sprezentować rodzicom coś, co sprawi, że pokój dzieciątka stanie się jeszcze bardziej przytulny, a z biegiem czasu prezent zacznie spełniać rolę edukacyjną. Mowa o pastelowych plakatach z sympatycznymi wizerunkami zwierzątek taki jak króliczek, krówka, osiołek czy owieczka. Dzięki plakatom utrzymanych w delikatnych barwach, dziecko uczy się rozpoznawać kształty, a w późniejszym czasie prawidłowej pisowni i rozróżniania zwierzątek. Warto zatem rozważyć zakup takiego plakatu dostępnych np. pod poniższym linkiem:

Plakaty ze kolorowymi zwierzątkami

Jeżeli chcemy podarować coś bardziej osobistego warto postawić na personalizowany prezent. Z reguły maluszek bombardowany jest śpioszkami i pieluszkami, które owszem są bardzo praktycznymi prezentami, ale często pozbawionymi duszy.

Świetnym pomysłem będzie haftowany śliniaczek lub ubranko z inicjałami dziecka, ale również doskonałą pamiątką urodzin może być personalizowany plakat z metryczką urodzinową noworodka. Na takim plakacie umieszczane jest imię dziecka wraz z najważniejszymi informacjami o dziecku tj. data i godzina urodzin, waga oraz wzrost maleństwa. W centralnym punkcie plakatu umieszczamy wielką pierwszą literę imienia dziecka.

Taki plakat możemy przygotować samemu, bądź zakupić gotowy podając w koszyku zamówienia odpowiednie informacje. Gdy już plakat będzie wydrukowany warto oprawić go w ramkę. Do tego piękna kokarda i prezent dla noworodka i jego rodziców gotowy! 🙂

Zobacz nasze propozycje prezentów dla najmłodszych pod poniższym linkiem:

Plakaty personalizowane dla noworodków

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Twoich danych osobowych jest DREZNER.PL Anna Drezner-Gajak z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zakładowa 13/25, 50-231 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej Regulaminie i Polityce prywatności.