Pomysły Klientów Scandi Poster - szkicowane zwierzęta wkomponowane w domowy klimat

Pomysły Klientów Scandi Poster - szkicowane zwierzęta wkomponowane w domowy klimat

Oferta Scandi Poster obejmuje wiele różnorodnych plakatów na ściany. Począwszy od produktów przeznaczonych do konkretnego pomieszczenia, przez typowo skandynawskie, okolicznościowe, z napisami czy naturą, aż po te dla dzieci. W odpowiedzi na potrzeby współczesnych klientów stworzyliśmy bogaty asortyment, tak by trafiał on do jak najszerszej grupy zainteresowań, upodobań czy gustów.

Biało-czarny plakat z geometrycznym flamingiem

Jedną ze specjalnie przygotowanych kategorii Scandi Poster są plakaty ze zwierzętami. Wprowadzają one do pomieszczenia naturalność, harmonię i styl. Przykładami pięknie prezentujących się plakatów ze szkicowanymi zwierzętami są widoczne fotografie przesłane przez naszych wspaniałych klientów. Wykorzystali oni nasze oryginalne produkty do aranżacji swoich domowych wnętrz, zachowując jedną, konkretną tematykę.

Plakat z oryginalnym motywem szkicowanego orła

Powyższe zdjęcie przesłał @homedecco.pl

Zdjęcia przedstawiają bardzo efektowne zastosowanie plakatów ze szkicowanymi zwierzętami powieszonymi na ścianie w różnych pomieszczeniach: korytarzach, przedpokojach, salonach czy nawet biurach. Pochodzące od nas plakaty są stworzone za pomocą rysunku przy wykorzystaniu wyłącznie figur geometrycznych. Na widocznych aranżacjach ten styl prezentuje się niepowtarzalnie, tworząc efektowne kompozycje z innymi rodzajami plakatów. Plakaty przedstawiające szkicowane zwierzęta wyglądają przepięknie, zarówno zawieszone na ścianie pojedynczo, jak i w licznych galeriach. Swym unikatowym stylem i precyzyjnym wykonaniem przykuwają oko i stają się jednym z wiodących elementów dekoracyjnych w całym wnętrzu. Zaskakują starannym wykończeniem, z dbałością o każdy szczegół.

Powyższe zdjęcie przesłała Ania (@okiemmamypl)

Nasi klienci aranżowali pomieszczenia, zawieszając plakaty ze szkicowanymi zwierzętami w czarnych ramach na jasnych ścianach, co zapewniło piorunujący efekt. Plakaty z tym motywem są produktami bardzo uniwersalnymi. Zaczerpnij zatem inspirację ze zdjęć naszych klientów i ciesz się własnym, niepowtarzalnym domowym klimatem!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Twoich danych osobowych jest DREZNER.PL Anna Drezner-Gajak z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zakładowa 13/25, 50-231 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej Regulaminie i Polityce prywatności.