Pomysły Klientów Scandi Poster - skandynawski jeleń na ścianie!

Pomysły Klientów Scandi Poster - skandynawski jeleń na ścianie!

Oferta Scandi Poster jest tak przygotowana, by docierała do jak najszerszej grupy klientów. Prezentujemy plakaty o różnych motywach, które podkreślają styl, nadają charakter i wpływają na przytulność wnętrz. Jedną z najczęściej wybieranych kategorii przez naszych klientów są produkty ze zwierzętami.

Oryginalny plakat z nowoczesnym motywem jelenia z figur geometrycznych

Jest to tematyka o charakterze ponadczasowym. Dużym zainteresowaniem cieszy się motyw jelenia, idealnie wpasowujący się w skandynawski styl wnętrz. Potrafi doskonale ożywić pomieszczenie, będąc symbolem niezależności i wewnętrznej siły.

Widoczne zdjęcia naszych klientów, którzy postanowili zaaranżować przestrzeń domową z wykorzystaniem plakatów z motywem jelenia, są najlepszym dowodem na to, jak ten motyw może odmienić cały wystrój wnętrza. Doskonale prezentuje się zarówno jako pojedyncza dekoracja, jak i kompozycja stworzona z wielu innych obrazów. Możliwości zastosowań plakatów Scandi Poster z motywem jelenia jest naprawdę mnóstwo.

Efektowny obraz ze skandynawskim jeleniem

Nasi klienci wykorzystali oryginalny element dekoracyjny na ścianach w korytarzu oraz biurze. W obu tych pomieszczeniach skandynawski jeleń prezentuje się bardzo efektownie. Idealnie współgra z jasnymi ścianami, tworząc okazałą ozdobę pustej ściany. Niezależnie od formatu plakatu, motyw jelenia doskonale ożywia wnętrza i wprowadza sielski, naturalny klimat. Doskonale współgra z innymi elementami wyposażenia, takimi jak biała cegła na ścianie, meble, zielona roślina czy stylowa lampka. Jeleń jest motywem bardzo wszechstronnym pasującym do wielu rodzajów pomieszczeń domowych i biurowych, dlatego cieszy się dużą popularnością.

Widoczne na fotografiach, pomysły naszych klientów mogą stać się bodźcem dla każdego, kto poszukuje odpowiedniej inspiracji do odmiany własnych wnętrz. Do tego wcale nie potrzeba wiele. Wystarczy wybrać ulubiony motyw plakatu Scandi Poster, zamówić i zrealizować własną koncepcję!

Skandynawski jeleń na ścianie to jedna z niepowtarzalnych propozycji aranżacji każdego wnętrza.

5 Comments
  1. Ja właśnie szukałam takiego wilka, ale nie mogłam nigdzie znaleźć! Zamawiam 🙂

  2. Mi zabrakło w sklepie kategorii z koniem. Od lat jeżdżę konno i bardzo lubię dekoracje związane z moją pasją!

  3. Super! Bardzo podoba mi się ten jakby koronkowy styl – jest bardzo delikatny, co podkreśla ostrzejsze, naturalne kształty głów.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Twoich danych osobowych jest DREZNER.PL Anna Drezner-Gajak z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zakładowa 13/25, 50-231 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej Regulaminie i Polityce prywatności.