Pomysły Klientów Scandi Poster - geometryczne kształty w nowoczesnych wnętrzach

Pomysły Klientów Scandi Poster - geometryczne kształty w nowoczesnych wnętrzach

Ofertę naszych wyjątkowych plakatów inspirowanych stylem skandynawskim przygotowaliśmy w oparciu o kreatywność, nowoczesność, cenne doświadczenie oraz chęć tworzenia produktów, które będą odpowiedzią na potrzeby współczesnych Klientów. Jest nam niezmiernie miło, że spełniamy oczekiwania konsumentów i mamy wkład w dekorowanie wnętrz w bardzo unikatowy i oryginalny sposób. Pomysły naszych Klientów, widoczne na ich prywatnych zdjęciach jeszcze bardziej inspirują nas do dalszej pracy. Zarówno totodesign.pl, jak i designforhome.pl to bezkonkurencyjni specjaliści od tworzenia w pomieszczeniach niepowtarzalnego stylu. Podzielili się z nami swoimi osobistymi aranżacjami z zastosowaniem oryginalnych elementów dekoracyjnych Scandi Poster. W efektowny i wspaniały sposób inspirują do wykorzystywania geometrycznych kształtów w nowoczesnych wnętrzach.

Efektowny plakaty z motywem figur geometrycznych
Geometryczny plakat z piękną kompozycją barw

Totodesign.pl dzięki zdjęciom przedstawia wiele możliwości zastosowania plakatu z kolekcji Scandi Poster „Góry i jezioro”. Można zauważyć, że prezentują się one stylowo i wyjątkowo zarówno zawieszone na ścianie, jak i postawione na podłodze. Świetnie sprawdzają się w sypialni i salonie czy nawet w kuchni. Totodesign.pl, aranżując dane pomieszczenia, świetnie wpasował odcienie kształtów geometrycznych na plakatach do stylu całego wnętrza. Produkt idealnie współgra z minimalistycznymi pomieszczeniami w kolorach szarości, bieli i niebieskiego. Całość prezentuje się bardzo nowocześnie i oryginalnie, co od razu pobudza do działania wpływającego na odmienienie własnego wnętrza!

Designforhome.pl natomiast przestawia zastosowanie plakatów z naszej kolekcji w salonie zaaranżowanym w odcieniach szarości, bieli oraz z akcentami drewna. Geometryczne kształty ozdabiają powierzchnię ściany w formie cegieł, co doskonale ze sobą kontrastuje.

W połączeniu z innymi elementami dekoracyjnymi, takimi jak klimatyczne świeczki czy uroczy kwiat, plakaty zapewniają bardzo przytulny i klimatyczny wystrój. Na zdjęciach wykonanych przez designforhome.pl można zauważyć, że geometryczne kształty prezentują się bardzo efektownie w kompozycji z innymi plakatami. Razem pozwalają stworzyć elegancką i stylową galerię sztuki nowoczesnej.

designforhome.pl oraz totodesign.pl to profesjonalni inspiratorzy, doskonale znający się na swojej pracy. Tworzą niesamowite produkty, pozwalając na tworzenie niepowtarzalnych aranżacji, czego potwierdzeniem są powyższe zdjęcia. Warto zajrzeć na serwisy naszych partnerów, dzięki którym za pomocą dodatków można odmienić swoje wnętrze o 180 stopni!

4 Comments
  1. Mi się bardzo podobają geometryczne wzory we wnętrach, zarówno plakaty, jak i lampy czy inne dodatki.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Twoich danych osobowych jest DREZNER.PL Anna Drezner-Gajak z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zakładowa 13/25, 50-231 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej Regulaminie i Polityce prywatności.