Pomysły Klientów Scandi Poster - przepiękne krajobrazy

Pomysły Klientów Scandi Poster - przepiękne krajobrazy

Urządzając i dekorując swoje mieszkanie, dążymy do tego, aby dobrze się w nim czuć i odkryć swój własny, ulubiony styl. Wybieramy ozdoby według własnych upodobań bądź projektów, a także inspirując się innymi aranżacjami wnętrz.

Jedną z wielkich pasjonatek urządzania mieszkania jest Ewelina Więcek-Pożarska, która prowadzi blog „Mieszkanie marzeń”. Specjalizuje się w inspirowaniu do zmian, pokazywaniu aranżacji polskich wnętrz, najnowszych trendów oraz przedstawianiu prywatnych projektów. Dzieli się z czytelnikami szeroką wiedzą na temat urządzania i dekorowania pomieszczeń. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że właścicielka bloga „Mieszkanie marzeń” należy do naszych stałych klientów, a plakaty Scandi Poster bardzo efektownie ozdabiają większość jej wnętrz domowych, co widać na załączonych fotografiach.

Efektowny plakat z motywem pięknie odbijającego się w wodzie zielonego lasu

Ewelina Więcek-Pożarska przepięknie urządziła swoje pomieszczenie w stylu skandynawskim, dodając do niego za pomocą plakatów motyw urokliwych krajobrazów. Soczysta zieleń lasów czy naturalny widok gór prezentują się niepowtarzalnie w blasku minimalistycznego, prostego i jasnego wnętrza. Plakaty wprowadzają wiele stylu, elegancji i harmonii.

Unikatowy widok gór na przepięknym plakacie
Przepiękny plakat z sielskim klimatem natury

Autorka bloga stworzyła wspaniałą kompozycję z plakatów rozmieszczonych po całym pomieszczeniu. Dzięki temu wpłynęła na niego jednym, bardzo efektownym motywem krajobrazów. Plakaty poustawiane są w nowoczesny sposób, na komodach, półkach i stoliku nocnym. Przepiękne krajobrazy doskonale współgrają z innymi detalami w stylu skandynawskim, takimi jak: świece, drewniana latarnia, zegar i wiszące serduszka. Wszystko w tej aranżacji jest wysmakowane i odpowiednio do siebie dopasowane.

Plakat z uroczym widokiem przepięknej naturalności

Krajobrazy to jeden z najefektowniejszych motywów plakatów Scandi Poster. Jak żadne inne dekoracje potrafią wprowadzić niepowtarzalny klimat do wnętrza. Ich naturalne piękno podkreśli każdy styl, a szczególnie minimalizm i prostotę aranżacji skandynawskiej. Krajobrazy wpływają także na klimat, nastrój i przytulność wnętrza.

To wszystko doskonale widać na fotografiach pomieszczeń urządzonych przez autorkę bloga „Mieszkanie marzeń”.

Zainspiruj się i odmień swoje własne mieszkanie pięknymi krajobrazami!

Te produkty pojawiły się na zdjęciach

 • Skandynawski plakat \ 

  Skandynawski plakat „Las nad jeziorem”

  Sprawdź cenę

 • Skandynawski plakat \ 

  Skandynawski plakat „Leśna chatka”

  Sprawdź cenę

One Comment
 1. Bardzo lubię czy to obrazy, plakaty czy też fototapety z przyrodą, lasami. Piękna sprawa, tak relaksuję.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Twoich danych osobowych jest DREZNER.PL Anna Drezner-Gajak z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zakładowa 13/25, 50-231 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej Regulaminie i Polityce prywatności.