Pomysły Klientów Scandi Poster - pokój małego fana Star Wars

Pomysły Klientów Scandi Poster - pokój małego fana Star Wars

Urządzanie i dekorowanie dotyczy wszystkich pomieszczeń domowych, lecz jednym z najważniejszych i często najbardziej wymagających jest pokój dziecięcy. Rodzice przykładają dużą uwagę do tego, aby ich pociecha czuła się w swoim wnętrzu jak najlepiej, rozwijała swoje pasje i od najmłodszych lat mogła wyrażać siebie.

 

W swojej ofercie przygotowaliśmy bogatą kolekcję plakatów dla dzieci, zarówno edukacyjnych oraz zabawnych, jak i przedstawiających konkretne postacie z bajek czy filmów. Jednym z naszych produktów dla najmłodszych są plakaty Star Wars. Motywem obrazów są najważniejsze postacie całej kultowej sagi. Dziecięcy pokój, udekorowany w plakaty z Gwiezdnych Wojen nabiera wyrazu, zyskuje konkretny charakter i pozwala na wyrażanie swoich zainteresowań.

Potwierdzeniem tego, że te produkty idealnie spełniają rolę oryginalnego elementu dekoracyjnego, są widoczne zdjęcia naszej klientki Agnieszki ukazujące prawdziwy pokój małego fana Star Wars. Można zauważyć, że wnętrze urządzone jest w minimalistycznym stylu skandynawskim z wykorzystaniem plakatów Scandi Poster, które dodają uroku i klasy. Nasza klientka jest autorką bloga lifestyleinspiracje.pl, na którym zamieszcza m.in. aranżacje pięknych pomieszczeń domowych. Jej pasją jest design, moda, fotografia, uroda, podróże i ludzie z pasjami, więc postanowiła podzielić się zarówno z nami, jak i z naszymi czytelnikami oryginalną aranżacją pokoju dziecięcego. Wykorzystała do niej plakaty Scandi Poster z kolekcji Star Wars z postacią Szturmowca i Lorda Vadera, zawieszając je na ścianie i stawiając na półce oraz podłodze.

Wiszący obraz z fantastyczną postacią Lorda Vadera na szarym tle

Oryginalny plakat z postacią Star Wars nad dziecięcym łóżkiem

Kolorystyka dekoracji doskonale wpasowuje się w styl całego wnętrza utrzymanego w skandynawskich odcieniach bieli i szarości. Fantastyczny charakter pokoju dziecięcego wzbogacony jest nie tylko o plakaty, ale także unikatowe figurki postaci Gwiezdnych Wojen. Na pierwszy rzut oka widać, że jest to wnętrze małego fana Star Wars, który od najmłodszych lat wyraża swoje zainteresowania za pomocą dekoracji swojego własnego pomieszczenia.

Jest to idealny sposób rozwijający pasję i kreatywność dzieci. Zdjęcia autorki bloga lifestyleinspiracje.pl mogą być wspaniałą inspiracją dla wszystkich rodziców poszukujących pomysłu na odpowiednią aranżację pokoju dziecięcego z zastosowaniem jednocześnie nowoczesnego stylu i zainteresowań córki czy syna.

One Comment
  1. Bardzo fajne dodatki dla małego fana SW. Myślę że będzie bardzo zadowolony.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Twoich danych osobowych jest DREZNER.PL Anna Drezner-Gajak z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zakładowa 13/25, 50-231 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej Regulaminie i Polityce prywatności.