Pomysły Klientów Scandi Poster - nad piecykiem też można powiesić plakat

Pomysły Klientów Scandi Poster - nad piecykiem też można powiesić plakat

Zastosowanie plakatów Scandi Poster nie zna granic. Wszędzie, gdzie zostaną zawieszone lub postawione, prezentują się bardzo stylowo i oryginalnie. Wpływają na charakter wnętrza i wprowadzają przytulny nastrój. Wyglądają pięknie zarówno pojedynczo, jak i w zestawach, tworząc efektowne galerie obrazów.

Czarno-biały plakat z połową roweru

Jeden z naszych klientów – Tomasz Idzikowski – postanowił podzielić się z nami swoim oryginalnym i niepowtarzalnym pomysłem wykorzystania plakatów Scandi Poster we wnętrzu, wieszając je nad klasycznym piecykiem. Widoczne fotografie są doskonałym przykładem na to, że plakaty są rewelacyjnym sposobem na zagospodarowanie pustej przestrzeni w każdym miejscu.

Nasz klient stworzył bardzo efektowną kompozycję z czterech plakatów o tych samych wymiarach, zachowując harmonię i równowagę. Galeria obrazów prezentuje się bardzo okazale i efektownie ze względu na podtrzymanie podobnej tematyki zarówno na górze, jak i na dole kompozycji. Poniższe dwa plakaty Scandi Poster tworzą razem kompletną całość, łącząc ze sobą całość roweru. Kolorystyka produktów idealnie współgra z całym wystrojem salonu, perfekcyjnie dopasowując się także do klasycznego piecyka w odcieniu matowej czerni. Kompozycja obrazów świetnie sprawdza się w roli dekoracji, która odpowiada za wypełnienie pustej, szarej ściany. Plakaty u góry dodają kolorytu i wpasowują się w aranżację w barwach granatu i żółci, a obrazy na dole nadają wnętrzu skandynawskiego stylu.

Wiszący obraz z fantastyczną postacią Lorda Vadera na szarym tle
Obraz z czarnym przodem roweru na białym tle

Nasz klient zaprojektował swój salon ze smakiem, stawiając na modne odcienie kolorów ścian oraz nowoczesne dodatki. W efekcie zyskał pomieszczenie, w którym można poczuć się komfortowo i przytulnie, co dostrzega się już z samych fotografii. Plakaty Scandi Poster pozwoliły na podkreślenie charakteru wnętrza i pełnią tu rolę jednego z najbardziej wiodących dekoracji. Pomysł Pana Tomasza jest doskonałą inspiracją dla innych osób stojących przed wyzwaniem urządzania salonu. Jest najlepszym potwierdzeniem tego, że plakaty to produkt bardzo uniwersalny, odpowiedni do wypełnienia każdej pustej przestrzeni.

2 Comments
  1. Moim zdaniem plakat zawsze się sprawdzi jako ozdoba na ścianie, tym bardziej w takim niebanalnym wzornictwie. Kwestią naszego gustu jest tylko na jaki motyw się zdecydujemy, bo jest w czym wybierać. 🙂

  2. Też myślę, że plakat lub obraz na ścianę to świetna dekoracja. Ten tutaj przy piecyku prezentuje się naprawdę świetnie! Jeśli wieszamy kilka zdjęć obok siebie, warto same zdjęcia lub grafiki połączyć w jedną tematyczną całość. Taki kolaż zdjęć prezentuje się wówczas naprawdę świetnie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Twoich danych osobowych jest DREZNER.PL Anna Drezner-Gajak z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zakładowa 13/25, 50-231 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej Regulaminie i Polityce prywatności.