Pomysły Klientów Scandi Poster - malownicze krajobrazy w przytulnym wnętrzu

Pomysły Klientów Scandi Poster - malownicze krajobrazy w przytulnym wnętrzu

Oferta Scandi Poster jest kompleksową odpowiedzią na wszelkie potrzeby klientów, którzy cenią sobie w aranżacji wnętrz podążanie wyrafinowanym stylem i oryginalnością. Jedną z najczęściej odwiedzanych kategorii na naszej stronie internetowej są plakaty z krajobrazami. Ich największym atutem jest to, że nie trzeba podróżować, aby cieszyć oko naturalnym pięknem.

Plakaty Scandi Poster z motywem urokliwych krajobrazów potrafią w nietypowy sposób zachwycić estetyką i wzbudzić podziw najcudowniejszymi zakątkami z całego świata. Pełnią rolę niezwykle efektownego elementu dekoracyjnego wnętrza, czego idealnym potwierdzeniem są widoczne fotografie pomieszczeń domowych zaaranżowanych przez naszych wspaniałych klientów. Plakat z motywem malowniczego krajobrazu, niezależnie od tego, gdzie zostanie zawieszony lub postawiony, przeniesie domowników w niezwykły klimat naturalnych scenerii. Świetnie sprawdzi się zarówno jako niepowtarzalna dekoracja ścienna, jak i oryginalna ozdoba ustawiona na komodzie.

Oryginalny plakat łączący w sobie naturę z nowoczesnym napisem
Komplet dwóch plakatów o sielskim, naturalnym klimacie

Jeden z naszych klientów stworzył efektowną galerię obrazów z plakatów o podobnej tematyce obejmującej krajobraz niezwykle nastrojowego, mglistego lasu. Kompozycję tworzą trzy produkty w tych samych odcieniach mrocznej zieleni, co idealnie ze sobą współgra. Plakaty prezentują się rewelacyjnie, wypełniając pustą ścianę nad dużym łóżkiem w sypialni. @katarzyna_emilia_sikorska doskonale dopasowała je do całego wystroju wnętrza i innych detali, takich jak klimatyczne lampy, ciemne meble, biały bukiet róż czy pościel i koc w ciekawych odcieniach brązu.

Kolejna z naszych klientek (@patttro) wpadła na pomysł wykorzystania plakatu z motywem malowniczego krajobrazu jako dekoracji stojącej, ustawionej na drewniano-metalowej komodzie. W tej aranżacji najbardziej rzuca się przepiękne połączenie odcieni soczystej zieleni.

Efektowny obraz mglistego lasu doskonale współgra z uroczą rośliną w przezroczystym wazonie. Razem tworzą bardzo nastrojowe i przytulne wnętrze pozwalające na odrobinę relaksu. Zieleń świetnie wycisza pomieszczenie i wprowadza beztroski nastrój, co można odczuć, patrząc na fotografię.
Motyw malowniczych krajobrazów na plakatach Scandi Poster to świetny pomysł na osiągnięcie przytulnego wnętrza, czego inspiracją mogą być zdjęcia naszych kreatywnych klientów, którzy ciągle nas zaskakują i motywują do dalszego działania!

Te produkty pojawiły się na zdjęciach

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Twoich danych osobowych jest DREZNER.PL Anna Drezner-Gajak z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zakładowa 13/25, 50-231 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej Regulaminie i Polityce prywatności.