Pomysły Klientów Scandi Poster - estetyczne M3 ze skandynawskimi plakatami

Pomysły Klientów Scandi Poster - estetyczne M3 ze skandynawskimi plakatami

Klienci Scandi Poster to mistrzowie aranżacji wnętrz charakteryzujący się pomysłowością i kreatywnością. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że nasze produkty są elementem dekoracyjnym, który jest w stanie ozdobić mieszkanie, wprowadzając do niego charakter i podkreślając styl.

Potwierdzeniem są zdjęcia dostarczone przez Annę Samsel, która od sześciu lat prowadzi bloga Anicja’s White Space specjalizującego się w urządzaniu wnętrz. Dzieli się ze swoimi czytelnikami wielką pasją do designu i aranżacji, zapewniając porady i inspirując do odmiany i dekorowania własnych pomieszczeń. Właścicielka bloga Anicja’s White Space mieszka w klasycznym M3, które regularnie zmienia swoje oblicze, ponieważ dzień bez zmian to dzień stracony. W swoich aranżacjach kieruje się głównie połączeniem estetyki z praktycznym podejściem do życia.

Efektowne trójkąty tworzące na plakacie piękne góry

Zdjęcia, przesłane przez klientkę Scandi Poster bardzo dokładnie przedstawiają możliwość udekorowania estetycznego M3 ze skandynawskimi plakatami. Fotografie mogą być ogólną inspiracją do zwracania większej uwagi na ozdobne detale, które są jednym z najważniejszych elementów wysmakowanego wnętrza. Ania aranżuje całe M3 za pomocą różnorodnych plakatów w stylu skandynawskim, począwszy od figur geometrycznych, po gwiazdozbiory, rower czy napisy glamour.

Nowoczesny plakat z oryginalnym napisem

W M3 znajdują zastosowanie w każdym wnętrzu i gdziekolwiek nie zostaną postawione czy zawieszone, prezentują się elegancko i efektownie. Sprawdzą się zarówno w salonie, jak i w sypialni, ułożone na stoliku bądź powieszone na ścianie. Plakaty w stylu skandynawskim bardzo wspaniale wyglądają także w kompozycji, tworząc wyjątkową galerię zdjęć, co potwierdzają dwa zdjęcia z salonu naszej fanki.

Kosmiczny, czarno-biały gwiazdozbiór strzelca

Można zauważyć, że czarno-białe produkty doskonale współgrają z minimalizmem, jasnością i prostotą w całym wnętrzu. Właścicielka bloga inspiruje innych klientów do zabawy z zastosowaniem plakatów skandynawskich. Przedstawia, że ten produkt nie tylko może pełnić rolę dekoracji w mieszkaniu, ale też bardzo ładnie prezentuje się jako detal bez ramki, który może towarzyszyć nam w każdym miejscu. Całe M3 zaaranżowane przez naszą klientkę zadziwia pomysłowością i niezwykle wysmakowanym poczuciem stylu.

Zapraszamy do zapoznania się z jej artykułami i inspiracjami na blogu. To profesjonalna motywatorka do wprowadzania we własnym mieszkaniu dobrych zmian!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Twoich danych osobowych jest DREZNER.PL Anna Drezner-Gajak z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zakładowa 13/25, 50-231 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej Regulaminie i Polityce prywatności.