Pomysły Klientów Scandi Poster - aranżacje różnych mieszkań przez biuro Pasja do wnętrz

Pomysły Klientów Scandi Poster - aranżacje różnych mieszkań przez biuro Pasja do wnętrz

Przygotowaliśmy bogatą ofertę plakatów Scandi Poster, tak by mogła być skierowana do jak najszerszej grupy klientów. Naszym zadaniem jest spełnianie największych oczekiwań. Mamy ogromny zaszczyt prezentować swoje produkty nawet bardzo cenionym architektom wnętrz, którzy stają się naszymi stałymi klientami.

Zestaw plakatów łączący w sobie nowoczesny napis z naturalnym pięknem
Elegancki plakat z wyjątkowym napisem na efektownym tle
Plakaty w oryginalnym odcieniu wzbogacone o sentencję i piękny krajobraz

Jednym z nich jest Pani Maja, prowadząca profesjonalne biuro projektowe „Pasja do wnętrz” w Łodzi. Podczas urządzania i dekorowania wnętrz swoich klientów bardzo często korzysta z naszej szerokiej oferty, wybierając nowoczesne plakaty w stylu skandynawskim. Jest specjalistką w swojej dziedzinie ze względu na dużą wiedzę i cenne doświadczenie. Traktuje swoją pracę jako największą pasję. Dzięki temu, że jest naszą stałą klientką, postanowiła podzielić się z nami aranżacjami różnych mieszkań zrealizowanymi przez biuro „Pasja do wnętrz”, co prezentujemy na fotografiach.

Uroczy plakat z sentencją na każdy dzień
Elegancki, czarno-biały zestaw plakatów z rozmaitymi motywami
Czarno-biały plakat ze scenerią mrocznego lasu

Wszystkie wnętrza zostały wzbogacone o nowoczesne plakaty w stylu skandynawskim Scandi Poster. Oglądając zdjęcia, można zauważyć, że biuro projektowe w żaden sposób nie ograniczało zastosowania naszych produktów. Plakaty świetnie prezentują się zarówno w sypialni, salonie, jak i w jadalni czy kuchni. Wszędzie idealnie wpasowują się w klimat jasnych, minimalistycznych wnętrz. Architekt aranżujący przedstawione na fotografiach pomieszczenia tworzy z plakatów efektowne kompozycje, zawieszając je na ścianie w niewielkiej odległości od siebie. To wprowadza do wnętrza harmonię i elegancję. Plakaty ozdabiające komodę czy półki doskonale współgrają z akcentami drewnianymi oraz innymi detalami w tym samym stylu, takimi jak zielona roślina w doniczce czy koszyk wiklinowy.

Aranżacje zaprojektowane i wykonane przez biuro projektowe „Pasja do wnętrz” są bardzo mądrze przemyślane i estetyczne. Już podczas samego patrzenia na fotografie tych mieszkań można odczuć przyjemny klimat, przytulność i wysmakowany styl. Plakaty Scandi Poster w tych wnętrzach pełnią rolę wiodącego i bardzo efektownego elementu dekoracyjnego, który przyciąga uwagę. Bez naszego akcentu, mieszkania urządzane przez „Pasję do wnętrz” wyglądałyby zupełnie inaczej!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Twoich danych osobowych jest DREZNER.PL Anna Drezner-Gajak z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zakładowa 13/25, 50-231 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej Regulaminie i Polityce prywatności.