Pomysły Klientów Scandi Poster - a może plakat nad łóżko?

Pomysły Klientów Scandi Poster - a może plakat nad łóżko?

Plakaty dają wiele możliwości rozmaitych aranżacji wnętrz. Mogą być elementem dekoracyjnym zawieszonym na pustej ścianie bądź ozdobą postawioną na półce, komodzie czy podłodze. Plakaty w efektownych ramach pozwalają także na tworzenie oryginalnych i przepięknie prezentujących się galerii z obrazów o różnych rozmiarach i motywach. To pozwala na modne, oryginalne i unikatowe zagospodarowanie pustej przestrzeni na ścianie.

Kompozycje z plakatów świetnie sprawdzają się w sypialni nad łóżkiem. Stają się wiodącym elementem dekoracyjnym wnętrza, nadając mu eleganckiego i stylowego charakteru. W ofercie plakatów od Scandi Poster można znaleźć specjalnie przygotowaną kolekcję „Do sypialni” stworzoną z myślą o wytworzeniu komfortowego, przytulnego i relaksującego pomieszczenia.

Piękny plakat ze szkicem sowy

Dzięki naszym wspaniałym klientom i ich oryginalnym pomysłom mamy przyjemność zaprezentować przykłady powieszonych nad łóżkiem naszych plakatów. Aranżacje widoczne na zdjęciach są zaprojektowane w zgodzie z zachowaniem elegancji i nowoczesnego stylu. Jedna z naszych Klientek, p. Beata postawiła w swojej sypialni na motyw zwierzęcy i nad łóżkiem zawiesiła obraz z białą sową i jeleniem. Plakaty wyposażone zostały w ramy w odcieniu jasnego drewna, co doskonale komponuje się z naturalnym stylem całego wnętrza. Nasze produkty idealnie wypełniają pustą przestrzeń nad łóżkiem, podkreślając oryginalny charakter sypialni.

Drugi przykład wykorzystania plakatów Scandi Poster to stworzenie efektownej galerii z elementów o różnych motywach i rozmiarach. Martyna, znana szerszemu gronu pod pod pseudonimem @janki.home w świecie Instagramu w ciekawy sposób dobrała dekoracje, które w efekcie idealnie do siebie pasują. Połączyła ze sobą czarno-biały motyw natury z nowoczesnymi napisami, co przepięknie współgra z całym wystrojem i kolorem innych ozdób. Plakaty Scandi Poster wpływają na klimat i przytulność wnętrza, podkreślając skandynawski styl.

Komplet dwóch plakatów o sielskim, naturalnym klimacie

Kolejnym pomysłem na wykorzystanie naszych produktów na pustej przestrzeni łóżka jest zakup obrazów z serii zestawów utrzymanych w tym samym motywie. Na widocznej fotografii p. Kasia zastosowała komplet dwóch leśnych plakatów, dołączając do niego jeszcze jeden element o podobnej tematyce. Dzięki temu stworzyła piękną galerię zapewniającą harmonię i naturalny styl. Obrazy są w takiej samej kolorystyce i idealnie wpasowują się do całej sypialni. Stanowią przykuwający uwagę element dekoracyjny wnętrza, dodający uroku i sielskiego nastroju.

Oglądając fotografie od naszych klientów, można zauważyć, że plakaty są świetnym pomysłem na zajęcie pustej przestrzeni nad łóżkiem. Zagwarantowaliśmy inspirację, wystarczy działać!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Administratorem Twoich danych osobowych jest DREZNER.PL Anna Drezner-Gajak z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zakładowa 13/25, 50-231 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej Regulaminie i Polityce prywatności.