Pomysły Klientów Scandi Poster - a może plakat nad łóżko?

Pomysły Klientów Scandi Poster - a może plakat nad łóżko?

Plakaty dają wiele możliwości rozmaitych aranżacji wnętrz. Mogą być elementem dekoracyjnym zawieszonym na pustej ścianie bądź ozdobą postawioną na półce, komodzie czy podłodze. Plakaty w efektownych ramach pozwalają także na tworzenie oryginalnych i przepięknie prezentujących się galerii z obrazów o różnych rozmiarach i motywach. To pozwala na modne, oryginalne i unikatowe zagospodarowanie pustej przestrzeni na ścianie.

Kompozycje z plakatów świetnie sprawdzają się w sypialni nad łóżkiem. Stają się wiodącym elementem dekoracyjnym wnętrza, nadając mu eleganckiego i stylowego charakteru. W ofercie plakatów od Scandi Poster można znaleźć specjalnie przygotowaną kolekcję „Do sypialni” stworzoną z myślą o wytworzeniu komfortowego, przytulnego i relaksującego pomieszczenia.

Piękny plakat ze szkicem sowy

Dzięki naszym wspaniałym klientom i ich oryginalnym pomysłom mamy przyjemność zaprezentować przykłady powieszonych nad łóżkiem naszych plakatów. Aranżacje widoczne na zdjęciach są zaprojektowane w zgodzie z zachowaniem elegancji i nowoczesnego stylu. Jedna z naszych Klientek, p. Beata postawiła w swojej sypialni na motyw zwierzęcy i nad łóżkiem zawiesiła obraz z białą sową i jeleniem. Plakaty wyposażone zostały w ramy w odcieniu jasnego drewna, co doskonale komponuje się z naturalnym stylem całego wnętrza. Nasze produkty idealnie wypełniają pustą przestrzeń nad łóżkiem, podkreślając oryginalny charakter sypialni.

Drugi przykład wykorzystania plakatów Scandi Poster to stworzenie efektownej galerii z elementów o różnych motywach i rozmiarach. Martyna, znana szerszemu gronu pod pod pseudonimem @janki.home w świecie Instagramu w ciekawy sposób dobrała dekoracje, które w efekcie idealnie do siebie pasują. Połączyła ze sobą czarno-biały motyw natury z nowoczesnymi napisami, co przepięknie współgra z całym wystrojem i kolorem innych ozdób. Plakaty Scandi Poster wpływają na klimat i przytulność wnętrza, podkreślając skandynawski styl.

Komplet dwóch plakatów o sielskim, naturalnym klimacie

Kolejnym pomysłem na wykorzystanie naszych produktów na pustej przestrzeni łóżka jest zakup obrazów z serii zestawów utrzymanych w tym samym motywie. Na widocznej fotografii p. Kasia zastosowała komplet dwóch leśnych plakatów, dołączając do niego jeszcze jeden element o podobnej tematyce. Dzięki temu stworzyła piękną galerię zapewniającą harmonię i naturalny styl. Obrazy są w takiej samej kolorystyce i idealnie wpasowują się do całej sypialni. Stanowią przykuwający uwagę element dekoracyjny wnętrza, dodający uroku i sielskiego nastroju.

Oglądając fotografie od naszych klientów, można zauważyć, że plakaty są świetnym pomysłem na zajęcie pustej przestrzeni nad łóżkiem. Zagwarantowaliśmy inspirację, wystarczy działać!

Te produkty pojawiły się na zdjęciach

  • Plakat na ścianę z białą sową

    Plakat na ścianę z białą sową

    Sprawdź cenę

  • Zestaw 2 leśnych plakatów 

    Zestaw 2 leśnych plakatów

    Sprawdź cenę

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Twoich danych osobowych jest DREZNER.PL Anna Drezner-Gajak z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zakładowa 13/25, 50-231 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej Regulaminie i Polityce prywatności.