Pokój w stylu filmowym

Pokój w stylu filmowym

Telewizor o przekątnej nie mniejszej niż 40 cali lub podwieszany rzutnik, dobre nagłośnienie, a do tego wygodne fotele. Tyle wystarczy, by móc poszczycić się własnym pokojem filmowym. Ale to wciąż za mało, by zbudować w nim odpowiedni klimat, konieczny do tego, by w pełni doświadczać filmowych wrazeń. Jeśli chcesz poczuć się jak w prawdziwym kinie studyjnym, musisz zadbać o odpowiedni wystrój wnętrza. Nie tylko zintensyfikuje to emocje każdego widza, ale na pewno zrobi też wrażenie na gościach, których zaprosisz na filmową ucztę. Jakich dekoracji nie może zabraknąć w takim miejscu? Najpoprawniejszą odpowiedzią będzie ta, która od razu nasuwa się na myśl: plakaty filmowe. A które z nich wybrać? Podpowiadamy!

Plakaty filmowe na ścianie

Dla jednych spotkanie z kinem to tylko sposób na spędzenie popołudnia, dla innych pasja, nieodłączna część życia. Oglądanie filmów może być rytuałem, który wymaga odpowiedniego miejsca, postaci i artefaktów. Jednym z nich jest plakat filmowy. Dlaczego to taki świetny pomysł? Przede wszystkim warto wziąć pod uwagę łatwość ich montażu oraz demontażu. Jeśli np. zamierzasz urządzić noc z Gwiezdnymi Wojnami, w antyramach możesz umieścić plakaty z postaciami z gwiezdnego uniwersum. Obi-Wan Kenobi, szturmowiec, Mistrz Yoda, Księżniczka Leia, Chewbacca – to tylko niektóre z tych, jakie ma do zaoferowania sklep Scandi Poster. W ofercie znajdziesz też plakaty z superbohaterami: Batmanem, Supermanem, Kapitanem Ameryką czy Iron Manem, którzy przeżywają dziś kolejną młodość.

Postaci te, mimo że obecne w najświeższych produkcjach kinowych i telewizyjnych, są już częścią filmowej historii i tradycji. Dlatego też na zawiśnięcie na ścianie domowego kina nie muszą czekać do premiery najnowszej części swych przygód. Równie dobrze mogą być stałymi elementami dekoracyjnymi, tworzącymi niesamowity klimat i poświadczającymi, że domownik ma naprawdę dobry gust filmowy. Warto zwrócić uwagę na nowoczesną kreskę, która sprawia, że ci klasyczni już bohaterowie doskonale będą współgrać z nowoczesnym wystrojem pomieszczenia. A jako że nieraz już byli przenoszeni do wirtualnego świata gier, mogą równie dobrze wzbogacić wnętrze gaming roomu.

 

Bajkowy pokój

Plakaty Star Wars czy te z superbohaterami ucieszą zarówno dorosłego, jak i nastoletniego miłośnika kina. W końcu filmy te tworzone są dla szerokiej widowni tak, by każdy znalazł w nich coś fascynującego i inspirującego. A co z najmłodszymi? Na szczęście w ofercie Scandi Poster możesz znaleźć także coś, co będzie odpowiadać ich gustom. Plakaty dla dzieci przedstawiające kolorowe zwierzątka będą wspaniałym dodatkiem do bajkowego koloru, w którym dzieci mogą bawić się i oglądać kreskówki. Co więcej, sprawdzą się równie dobrze jako plakaty dla chłopców, jak i dziewczynek, pobudzając ich wyobraźnię oraz rozwijając empatię.

Chcesz wiedzieć, jak inaczej wykorzystać plakaty do dekoracji swojego mieszkania? Odwiedzaj regularnie nasz fanpage na Facebooku, gdzie każdego dnia podsuwamy pomysły i inspirujemy!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Twoich danych osobowych jest DREZNER.PL Anna Drezner-Gajak z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zakładowa 13/25, 50-231 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej Regulaminie i Polityce prywatności.