Plakaty personalizowane – ciekawe zastosowania

Plakaty personalizowane – ciekawe zastosowania

Młodzi rodzice i osoby, które niedawno założyły rodzinę lub zmieniły miejsce zamieszkania – oto przykładowi odbiorcy dekoracji naściennych, jakie można zawiesić w mieszkaniu, by upamiętnić przełomowe chwile. Mogą do tego posłużyć plakaty personalizowane. Metryczki niemowląt, postery z imionami najbliższych, a nawet oryginalne afisze z hasłem do swojej sieci Wi-Fi są ciekawymi pomysłami na ozdobi

Personalizowane postery okolicznościowe

Własne lokum pozwala na stworzenie zindywidualizowanej, przemyślanej aranżacji. Po zmianie miejsca zamieszkania na nowe możesz wreszcie urządzić je tak, jak zawsze chciałeś. Niech przeistoczy się w przestrzeń, która będzie idealnie pasowała właśnie do Ciebie i Twojej rodziny. Wybierz do niego postery przypominające o ważnych wydarzeniach, rocznicach i utrwalające Twoje najlepsze wspomnienia.

Takie ilustracje wykorzystasz sam lub sprawisz nimi radość komuś innemu. Możesz kupić je na przykład w prezencie na parapetówkę, święta czy urodziny. Plakaty personalizowane to wyjątkowe pomysły na pamiątki dla osób, które niedawno:

  • przeprowadziły się,
  • założyły rodzinę,
  • urodziły dzieci.

Indywidualnie zaprojektowane postery wyróżniają się na tle innych akcesoriów. Dzięki indywidualnie dopasowanym napisom stanowią jedyną w swoim rodzaju dekorację. Są dostępne na przykład w formie grafik zaprojektowanych z myślą o konkretnych pomieszczeniach w domu. Służą więc jako pomysłowe podarunki na parapetówkę. Mogą też mieć inne interesujące zastosowania.

Nietypowe funkcje plakatów personalizowanych

Czy pomyślałeś o tym, że na plakacie personalizowanym możesz umieścić:

  • hasło do domowej sieci Wi-Fi,
  • humorystyczną zachętę do utrzymania porządku w mieszkaniu,
  • teksty motywacyjne i poprawiające nastrój?

Wśród plakatów wyróżniają się te zaprojektowane z myślą o osobach, które założyły rodzinę. Ucieszą się z personalizowanych posterów, na jakich zamieszcza się imiona swoich najbliższych.

Plakaty personalizowane dla dzieci i rodziców – metryczki noworodków Jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego rodzica jest pojawienie się potomka. Nic dziwnego, że chce upamiętnić dzień porodu w wyjątkowy sposób. Alternatywą dla popularnych albumów ze zdjęciami, których zapracowani opiekunowie i tak nie mają czasu często oglądać, są plakaty personalizowane w formie metryczek dziecka. Niektóre z nich:

  • odwzorowują rzeczywiste wymiary maleństwa w momencie przyjścia na świat,
  • zawierają informacje o początkowej masie i długości ciała,
  • mają miejsce przeznaczone na imię i datę urodzenia.

Takie ilustracje wywołują wzruszenie i nostalgię także u bardziej doświadczonych rodziców, którzy pierwsze miesiące opieki nad dzieckiem mają już dawno za sobą.

Postery personalizowane podobnie jak pozostałe ozdoby w pomieszczeniu wiele mówią o charakterze mieszkających tam osób. To niebanalne sposoby na uczynienie swojego wnętrza oryginalnym i sprawienie, by cieszyło domowników i intrygowało gości. Z tego względu są wyjątkowymi pomysłami na dekorację domu lub prezent dla kogoś bliskiego.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Twoich danych osobowych jest DREZNER.PL Anna Drezner-Gajak z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zakładowa 13/25, 50-231 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej Regulaminie i Polityce prywatności.