Plakat - oryginalny pomysł na prezent

Plakat - oryginalny pomysł na prezent

plakaty prezentowe, plakaty na prezentObdarowanie drugiej osoby prezentem to szansa, by pokazać, jak dobrze się ją zna. Dlatego najwartościowszy upominek to niekoniecznie ten, na który trzeba wziąć 30-letni kredyt. To ten, który jest potwierdzeniem prawdziwej więzi, dzielonych wspomnień i pragnień. By dać ich dowód, sugerujemy, by podarować bliskiej osobie prezent możliwie najbardziej spersonalizowany. Zamiast gotówki w kopercie – książkę na temat, który ją interesuje. I nie bon na dowolny seans w kinie, ale bilet na film jej ulubionego reżysera. Pomysłów jest wiele, a jednym z bardziej niebanalnych będzie plakat. Oczywiście plakat nie byle jaki, bo tematycznie związany z tą wyjątkową osobą, której zostanie wręczony. Oto nasze propozycje.

Plakat na prezent dla…

Który poster wybrać na prezent? Wszystko zależy oczywiście od tego, kim jest osoba, która ma go dostać. A mimo że nie potrzeba powodu, by uszczęśliwić drugiego człowieka, to jeśli powodem tym jest jakaś szczególna okazja, jej charakter również należy uwzględnić. Na szczęście jest w czym przebierać, więc każdy na pewno znajdzie coś odpowiedniego. Bardzo szeroka jest np. oferta plakatów urodzinowych dla dzieci. Nic dziwnego, przecież uwielbiają się one otaczać wizerunkami ulubionych postaci z filmów i komiksowych superbohaterów. Nasza kolekcja takich plakatów dostępna jest TUTAJ. Nie zapomniano też o mniejszych pociechach. Piękne, kolorowe obrazki zwierząt wywołają na ich twarzach uśmiech i, kto wie, może wzbudzą w nich zainteresowanie naukami biologicznymi?

Ale postery to upominki nie tylko dla dziecka. Weźmy choćby plakaty skandynawskie. Jako że świetnie współgrają z nowoczesnymi aranżacjami mieszkań, będą doskonałym prezentem na parapetówkę. W kuchni zawisnąć może obrazek z ziarnami kawy, a w jasnym, wąskim przedpokoju dobrze będą wyglądać proste, monochromatyczne wzory. Jeśli posiadacze nowego mieszkania są też zapalonymi cyklistami, rozbawi ich poster z napisem „To bike or not to bike – that is not a question” (dostępny w naszej ofercie TUTAJ). Z kolei nietuzinkowym sposobem, by powiedzieć komuś, że w niego wierzymy i trzymamy za niego kciuki, będzie obdarowanie go plakatem motywacyjnym.

Plakaty to doskonałe prezenty, ponieważ nigdy się nie nudzą. W końcu zawsze w miejsce poprzedniego można powiesić lub umieścić w antyramie nowy. Co robić ze starymi? O tym, jak bezpiecznie przechowywać plakaty, pisaliśmy.

jak zapakować prezent, jak zapakować plakat na prezent

Jak zapakować plakat na prezent?

Opakowanie musi być przede chronić papier przed uszkodzeniem, ale nie musi pełnić wyłącznie funkcji praktycznej. Czasem opakowanie to połowa niespodzianki. Dlatego możesz np. oszczędzić bliskiej osobie kosztów i trudu, instalując plakat od razu w antyramie. Całość można wtedy owinąć papierem prezentowym bez obawy o zniszczenie posteru. Jeśli jednak nie jesteś pewien, czy używa antyram do ekspozycji swojej kolekcji, wybierz tubę. Kupując w naszym sklepie internetowym, masz problem z głowy, bo każdy plakat wysyłamy w tekturowej tulei. Wystarczy tylko, że owiniesz ją ozdobnym papierem i prezent gotowy!

Nadal nie wiesz, na który poster się zdecydować? Po więcej inspiracji zajrzyj na nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Twoich danych osobowych jest DREZNER.PL Anna Drezner-Gajak z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zakładowa 13/25, 50-231 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej Regulaminie i Polityce prywatności.