Modne wnętrze fashionistki

Modne wnętrze fashionistki

Moda to nie tylko markowe buty i torebki, choć właśnie najczęściej to jako pierwsze przychodzi nam do głowy na słowo „moda”. Nie wiem jak Wy, ale ja na hasło „moda” widzę nie tylko bluzki i sukienki. Modny może być również wystrój mieszkania. I tu też nie chodzi o całkowitą wymianę mebli w mieszkaniu czy kompletną metamorfozę wnętrza zakończoną gruntownym remontem. Ależ skąd! To co kocham w plakatach najbardziej to fakt, że doskonale uzupełniają wnętrze i nadają mu końcowy wyraz oraz charakter. Ponadto są tanie, a ich wymiana zajmuje dosłownie 5 min! Oznacza to, że w parę minut możemy mocno zmienić odbiór naszego mieszkania i tym samym uczynić je takim, które będzie odpowiadało współczesnym trendom.

Obecnie w sieci prym wiodą blogerki modowe. To one wręcz trzęsą modowymi trendami panującymi w Polsce. Blogerki są obecnie angażowane już nie tylko w promocję ubrań czy butów, ale coraz częściej spotkać je możemy promujące elementy wyposażenia mieszkań. Ostatnio przeglądając ofertę na westwing.pl natknęłam się kampanię sygnowaną nazwiskiem Jessici Mercedes, której prawdopodobnie wielbicielom światka fashion nie trzeba przedstawiać.

Pośród wszystkich mebli i dodatków w kampanii Jessici Mercedes na westwing zabrakło mi elementów wykańczających ściany. Jestem pewna, że żadna blogerka modowa nie pogardziłaby plakatem z motywem COCO Chanel czy z napisem PRADA! Dlatego zdecydowałam się dorzucić od siebie plakaty, które moim zdaniem pasowałyby do wnętrza urządzonego zgodnie z gustem ikony blogów modowych.

Plakat COCO Chanel w zestawieniu z dodatkami sygnowanymi przez Jessicę Mercedes

Jak Wam pasują te plakaty do całości?

Linki:
westwing.pl 
Plakat Coco Chanel
Plakat PRADA
Plakat „Czarne szpilki”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Twoich danych osobowych jest DREZNER.PL Anna Drezner-Gajak z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zakładowa 13/25, 50-231 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej Regulaminie i Polityce prywatności.